Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1318774
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Férfi I. osztály 2023-2024
Férfi II. osztály 2023-2024
Osztályozó női I. osztályba jutásért 2023-2024
Női I. osztály 2023-2024
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport 2023-2024
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás a 9-14. helyért 2023-2024
Üzleti Liga 2023-2024
Férfi I. osztály 2022-2023
Férfi II. osztály 2022-2023
Női I. osztály 2022-2023
Női II. osztály 2022-2023
Osztályozó férfi I. osztályba jutásért 2022-2023
Üzleti Liga 2022-2023
Üzleti Liga Strandröplabda 2022-2023
Férfi I. osztály Rájátszás 1-6 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Rájátszás 7-12 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz A 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz B 2021-2022
Férfi II. osztály Alapszakasz 2021-2022
Férfi II. osztály Rájátszás 2021-2022
Női I. osztály 2021-2022
Női II. osztály 2021-2022
Közép-Magyarországi Regionális MIX 2021-2022
Férfi I. osztály 2020-2021
Férfi II. osztály 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "A" csoport 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "B" csoport 2020-2021
Női II. osztály 2020-2021
Közép Magyarországi Amatőr MIX Bajnokság 2020-2021
Férfi I. osztály 2019-2020
Férfi II . osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Női I. osztály 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Osztályozó női I.o.-ba jutásért A csoport 2019-2020
Osztályozó női I. o.-ba jutásért B csoport 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 1-7 helyért 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 8-14 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Női II. osztály Rájátszás 9-12 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 13-16 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 17-18 helyért 2019-2020
MIX bajnokság 2019-2020
MIX bajnokság Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
MIX Bajnokság Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Üzleti Liga 2019-2020
Férfi I. osztály 2018-2019
Férfi II. osztály 2018-2019
Női I. osztály 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "A" csoport 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "B" csoport 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 5-8. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 9-12. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 13-16. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás a 17-19. helyért 2018-2019
MIX 2018-2019
MIX rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
MIX rájátszás 5-7. helyért 2018-2019
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2018-2019
Osztályozó a férfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Osztályozó a féfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Férfi I.osztály 2017-2018
Férfi II. osztály 2017-2018
Női I. osztály 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 1-6. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 7-12. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 13-16. helyért 2017-2018
Budapest MIX Bajnokság 2017-2018
MIX rájátszás 1-4. helyért 2017-2018
MIX rájátszás 5-8. helyért 2017-2018
Osztályozó a Férfi I. osztályba jutásért 2017-2018
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2017-2018
Férfi I. osztály 2016-2017
Férfi II. osztály alapszakasz 2016-2017
Női I. osztály 2016-2017
Női II. osztály alapszakasz A csoport 2016-2017
Nő II. osztály alapszakasz B csoport 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 1-4. helyért 2016-2017
MIX bajnokság 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 5-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás az 1-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás a 9-17. helyért 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért A csoport 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért B csoport 2016-2017
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2016-2017
Férfi I. osztály 2015-2016
Férfi II. osztály alapszakasz 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 1-4. helyért 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 5-9. helyért 2015-2016
Női I. osztály 2015-2016
Női II. osztály 2015-2016
MIX bajnokság 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Férfi I. osztály 2014-2015
Női I. osztály 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 1-4. helyért 2014-2015
Női II. osztály alapszakasz 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 5-8. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 1-5. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 6-10. helyért 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz A csoport 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz B csoport 2014-2015
Férfi II.osztály alapszakasz 2014-2015
MIX rájátszás 1-4 helyért 2014-2015
Osztályozó a Férfi I.o-ba jutásért 2014-2015
MIX bajnokság 5-8 helyért 2014-2015
MIX rájátszás 9-12 helyért 2014-2015
Osztályozó a Női I.o-ba jutásért 2014-2015
Férfi I. osztály 2013-2014
Férfi II. osztály 2013-2014
Női I. osztály 2013-2014
Női II. osztály 2013-2014
Osztályozó a Férfi I.o.-ba jutásért 2013-2014
Osztályozó a Női I.o.-ba jutásért 2013-2014
Férfi I.osztály 2012-2013
Férfi II. osztály 2012-2013
Női I. osztály 2012-2013
Női II. osztály 2012-2013
Osztályozók a Férfi I.o.-ba jutásért 2012-2013
Osztályozók a Női I.o.-ba jutásért 2012-2013
Férfi I. osztály 2011-2012
Férfi II.osztály 2011-2012
Női I.osztály 2011-2012
Női II. osztály 2011-2012
Férfi osztályozó az I. oszt.-ba jutásért 2011-2012
Női I. osztály 2010-2011
Női II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Női II. Rájátszás 9-16. helyért 2010-2011
Férfi I. osztály 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 9-14. helyért 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz A csoport 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz B csoport 2010-2011
Női Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz A csoport 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz B csoport 2010-2011
Férfi Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Női I. osztály 1-10. helyezés 2009-2010
Női I. osztály 11-16.helyezés 2009-2010
Női II. osztály 2009-2010
Férfi I. osztály 2009-2010
Férfi II. osztály 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz A csoport 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz B csoport 2009-2010
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2009-2010
Női I. osztály 2008-2009
Női II. osztály 1-4. 2008-2009
Női II. osztály 5-7. 2008-2009
Férfi I. osztály 2008-2009
Férfi II. osztály 2008-2009
Férfi III. osztály 2008-2009
Női alapszakasz II. osztály 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Rájátszás A. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás C. csoport 2007-2008
Női Rájátszás A. csoport 2007-2008
Női Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz A. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz C. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz A. csoport 2007-2008
Női alapszakasz B. csoport 2007-2008
Női alapszakasz C. csoport 2007-2008
Női alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz E. csoport 2007-2008
Női helyosztó 2007-2008
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz D.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás B. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás C. csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz A.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás A csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás B csoport 2006-2007
Régi bajnokságok
bajnokságok
felnőtt bajnokságok
Versenybíró:
Vasák Bertalan
(mobil: 06-70-387-9572, email:
elnok@brsz.hu
)
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
BVSC-Zugló
17
16
1
33
48
9
5.333
1362
961
1.417
2.
Szent Benedek-Budapest
18
15
3
33
48
15
3.200
1494
1208
1.237
3.
Dunakanyar SE
18
15
3
33
48
16
3.000
1491
1168
1.277
4.
Kispest SE felnőtt
18
10
8
28
38
31
1.226
1491
1408
1.059
5.
MAFC-Schönherz
18
10
8
28
33
38
0.868
1408
1513
0.931
6.
DRAGON-B
17
7
10
24
31
39
0.795
1450
1492
0.972
7.
BDG
18
6
12
24
28
41
0.683
1407
1490
0.944
8.
MAFC-ÉPK
18
4
14
22
20
45
0.444
1269
1473
0.862
9.
Lőrincz 2000
17
4
13
21
21
40
0.525
1170
1371
0.853
10.
Emericus-BDSE
17
1
16
18
8
49
0.163
914
1372
0.666
összesen
176
88
88
264
323
323
1.000
13456
13456
1.000
elhalasztva
Emericus-BDSE
-
BVSC-Zugló
XI.ker. Villányi út 27.
elhalasztva
DRAGON-B
-
Lőrincz 2000
III.ker. San Marco u. 48-50.
10/10
BVSC-Zugló
-
Emericus-BDSE
3:0
25:7, 25:10, 25:12
75:29
10/12
Lőrincz 2000
-
DRAGON-B
2:3
25:17, 25:6, 11:25, 18:25, 16:18
95:91
10/16
MAFC-ÉPK
-
BVSC-Zugló
0:3
24:26, 7:25, 14:25
45:76
10/17
BVSC-Zugló
-
Dunakanyar SE
3:1
25:22, 21:25, 25:12, 25:22
96:81
10/17
Szent Benedek-Budapest
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:20, 25:18, 25:14
75:52
10/26
Lőrincz 2000
-
MAFC-ÉPK
3:0
25:15, 25:20, 25:20
75:55
10/28
DRAGON-B
-
Emericus-BDSE
3:0
25:9, 25:13, 25:14
75:36
10/31
BDG
-
Szent Benedek-Budapest
0:3
20:25, 26:28, 22:25
68:78
11/05
MAFC-Schönherz
-
Emericus-BDSE
3:1
25:13, 25:12, 18:25, 25:16
93:66
11/07
Szent Benedek-Budapest
-
BVSC-Zugló
0:3
19:25, 24:26, 17:25
60:76
11/09
Dunakanyar SE
-
Lőrincz 2000
3:0
25:12, 25:18, 25:16
75:46
11/12
BDG
-
MAFC-Schönherz
2:3
22:25, 17:25, 25:17, 25:22, 10:15
99:104
11/16
DRAGON-B
-
Dunakanyar SE
1:3
25:23, 20:25, 20:25, 15:25
80:98
11/17
Emericus-BDSE
-
MAFC-ÉPK
0:3
23:25, 17:25, 15:25
55:75
11/17
Kispest SE felnőtt
-
BDG
3:0
25:8, 25:19, 25:21
75:48
11/19
BDG
-
BVSC-Zugló
0:3
19:25, 20:25, 12:25
51:75
11/19
MAFC-Schönherz
-
MAFC-ÉPK
3:1
25:23, 19:25, 25:22, 25:23
94:93
11/21
BVSC-Zugló
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:17, 26:24, 29:27
80:68
11/23
Lőrincz 2000
-
Szent Benedek-Budapest
0:3
13:25, 17:25, 19:25
49:75
11/24
Kispest SE felnőtt
-
Lőrincz 2000
3:1
19:25, 25:11, 25:15, 25:16
94:67
11/26
Szent Benedek-Budapest
-
MAFC-Schönherz
3:0
25:12, 25:18, 25:17
75:47
11/27
MAFC-ÉPK
-
DRAGON-B
1:3
25:22, 19:25, 21:25, 15:25
80:97
12/03
Szent Benedek-Budapest
-
DRAGON-B
3:1
25:15, 15:25, 25:19, 25:17
90:76
12/04
MAFC-ÉPK
-
Dunakanyar SE
0:3
20:25, 17:25, 9:25
46:75
12/05
BVSC-Zugló
-
MAFC-Schönherz
3:0
25:13, 25:16, 25:13
75:42
12/08
Emericus-BDSE
-
Szent Benedek-Budapest
0:3
9:25, 13:25, 19:25
41:75
12/10
MAFC-Schönherz
-
Dunakanyar SE
1:3
5:25, 16:25, 25:22, 22:25
68:97
12/12
BVSC-Zugló
-
Lőrincz 2000
3:0
25:15, 25:16, 25:6
75:37
12/12
Szent Benedek-Budapest
-
MAFC-ÉPK
3:0
25:21, 25:17, 25:22
75:60
01/05
Kispest SE felnőtt
-
Emericus-BDSE
3:0
25:12, 25:13, 25:15
75:40
01/08
MAFC-ÉPK
-
Kispest SE felnőtt
0:3
18:25, 19:25, 13:25
50:75
01/09
Dunakanyar SE
-
Szent Benedek-Budapest
3:1
20:25, 25:16, 25:23, 25:19
95:83
01/11
Lőrincz 2000
-
MAFC-Schönherz
3:1
16:25, 25:21, 27:25, 25:19
93:90
01/14
MAFC-Schönherz
-
DRAGON-B
3:2
08:25, 21:25, 25:21, 25:16, 15:13
94:100
01/14
Dunakanyar SE
-
BDG
3:0
25:12, 25:18, 25:17
75:47
01/16
BVSC-Zugló
-
MAFC-ÉPK
3:0
25:22, 25:22, 25:14
75:58
01/18
Lőrincz 2000
-
Emericus-BDSE
3:0
25:19, 25:16, 25:16
75:51
01/20
DRAGON-B
-
MAFC-Schönherz
1:3
25:20, 20:25, 13:25, 24:26
82:96
01/21
BDG
-
Dunakanyar SE
1:3
24:26, 25:18, 12:25, 10:25
71:94
01/28
BDG
-
MAFC-ÉPK
1:3
25:14, 14:25, 18:25, 24:26
81:90
02/03
Kispest SE felnőtt
-
Dunakanyar SE
2:3
25:15, 22:25, 25:22, 17:25, 12:15
101:102
02/04
MAFC-Schönherz
-
Kispest SE felnőtt
1:3
16:25, 22:25, 25:19, 20:25
83:94
02/06
Dunakanyar SE
-
BVSC-Zugló
3:0
25:19, 25:18, 25:16
75:53
02/06
Szent Benedek-Budapest
-
BDG
3:0
25:10, 25:18, 25:13
75:41
02/09
Emericus-BDSE
-
DRAGON-B
0:3
17:25, 19:25, 15:25
51:75
02/11
BDG
-
Kispest SE felnőtt
2:3
21:25, 25:14, 25:22, 14:25, 15:17
100:103
02/13
BVSC-Zugló
-
Szent Benedek-Budapest
3:2
25:17, 22:25, 25:17, 19:25, 22:20
113:104
02/15
Lőrincz 2000
-
Dunakanyar SE
0:3
14:25, 11:25, 21:25
46:75
02/16
Emericus-BDSE
-
MAFC-Schönherz
1:3
25:23, 18:25, 23:25, 17:25
83:98
02/17
DRAGON-B
-
MAFC-ÉPK
3:2
24:26, 25:19, 20:25, 25:15, 15:7
109:92
02/18
MAFC-Schönherz
-
BDG
3:2
18:25, 21:25, 25:21, 25:13, 15:9
104:93
02/19
MAFC-ÉPK
-
Emericus-BDSE
3:2
25:11, 25:13, 20:25, 20:25, 15:11
105:85
02/20
Szent Benedek-Budapest
-
Lőrincz 2000
3:1
25:18, 25:13, 14:25, 25:11
89:67
03/01
Lőrincz 2000
-
BDG
2:3
19:25, 25:21, 20:25, 25:23, 15:17
104:111
03/02
Dunakanyar SE
-
Emericus-BDSE
3:0
25:17, 25:14, 25:17
75:48
03/03
Kispest SE felnőtt
-
MAFC-Schönherz
2:3
13:25, 25:19, 10:25, 25:18, 11:15
84:102
03/05
MAFC-ÉPK
-
MAFC-Schönherz
2:3
25:17, 15:25, 25:27, 25:16, 5:15
95:100
03/06
BVSC-Zugló
-
BDG
3:2
25:16, 25:16, 16:25, 19:25, 15:8
100:90
03/08
Lőrincz 2000
-
Kispest SE felnőtt
2:3
25:20, 25:23, 22:25, 23:25, 10:15
105:108
03/08
DRAGON-B
-
BVSC-Zugló
0:3
14:25, 18:25, 22:25
54:75
03/09
Emericus-BDSE
-
Dunakanyar SE
0:3
6:25, 10:25, 18:25
34:75
03/10
DRAGON-B
-
Szent Benedek-Budapest
1:3
19:25, 25:22, 20:25, 20:25
84:97
03/10
Kispest SE felnőtt
-
Szent Benedek-Budapest
2:3
31:33, 25:27, 25:22, 29:27, 11:15
121:124
03/11
BDG
-
Lőrincz 2000
3:0
25:21, 25:21, 25:15
75:57
03/11
MAFC-Schönherz
-
BVSC-Zugló
0:3
11:25, 6:25, 9:25
26:75
03/12
Dunakanyar SE
-
MAFC-ÉPK
3:1
25:16, 18:25, 25:15, 25:17
93:73
03/13
Szent Benedek-Budapest
-
Emericus-BDSE
3:0
25:10, 25:14, 25:15
75:39
03/17
Kispest SE felnőtt
-
DRAGON-B
2:3
25:19, 25:20, 11:25, 20:25, 15:17
96:106
03/18
Dunakanyar SE
-
MAFC-Schönherz
3:0
25:8, 25:15, 25:11
75:34
03/18
BDG
-
DRAGON-B
3:1
21:25, 25:17, 25:21, 25:23
96:86
03/19
MAFC-ÉPK
-
Szent Benedek-Budapest
1:3
9:25, 24:26, 25:18, 12:25
70:94
03/20
Kispest SE felnőtt
-
BVSC-Zugló
0:3
10:25, 14:25, 11:25
35:75
03/22
Lőrincz 2000
-
BVSC-Zugló
0:3
17:25, 12:25, 12:25
41:75
03/24
DRAGON-B
-
BDG
1:3
16:25, 27:25, 20:25, 23:25
86:100
03/26
Dunakanyar SE
-
DRAGON-B
2:3
23:25, 25:22, 25:17, 24:26, 8:15
105:105
03/26
MAFC-ÉPK
-
Lőrincz 2000
0:3
19:25, 22:25, 22:25
63:75
03/27
MAFC-Schönherz
-
Szent Benedek-Budapest
0:3
15:25, 20:25, 23:25
58:75
04/01
MAFC-Schönherz
-
Lőrincz 2000
3:0
25:18, 25:22, 25:19
75:59
04/01
BDG
-
Emericus-BDSE
3:0
25:11, 25:11, 25:17
75:39
04/03
Szent Benedek-Budapest
-
Dunakanyar SE
3:0
25:16, 25:19, 25:16
75:51
04/03
BVSC-Zugló
-
DRAGON-B
3:1
25:11, 25:9, 18:25, 25:20
93:65
04/06
Emericus-BDSE
-
BDG
1:3
14:25, 18:25, 25:22, 12:25
69:97
04/07
Kispest SE felnőtt
-
MAFC-ÉPK
3:0
25:20, 25:12, 25:11
75:43
04/08
DRAGON-B
-
Kispest SE felnőtt
1:3
25:23, 21:25, 11:25, 22:25
79:98
04/09
MAFC-ÉPK
-
BDG
3:0
25:17, 26:24, 25:23
76:64
04/13
Emericus-BDSE
-
Kispest SE felnőtt
0:3
18:25, 16:25, 20:25
54:75
04/26
Emericus-BDSE
-
Lőrincz 2000
3:1
19:25, 25:21, 25:14, 25:19
94:79
04/28
Dunakanyar SE
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:21, 25:21, 25:20
75:62
* {megjegyzes}
Nyomtatási kép