Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1318778
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Férfi I. osztály 2023-2024
Férfi II. osztály 2023-2024
Osztályozó női I. osztályba jutásért 2023-2024
Női I. osztály 2023-2024
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport 2023-2024
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás a 9-14. helyért 2023-2024
Üzleti Liga 2023-2024
Férfi I. osztály 2022-2023
Férfi II. osztály 2022-2023
Női I. osztály 2022-2023
Női II. osztály 2022-2023
Osztályozó férfi I. osztályba jutásért 2022-2023
Üzleti Liga 2022-2023
Üzleti Liga Strandröplabda 2022-2023
Férfi I. osztály Rájátszás 1-6 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Rájátszás 7-12 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz A 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz B 2021-2022
Férfi II. osztály Alapszakasz 2021-2022
Férfi II. osztály Rájátszás 2021-2022
Női I. osztály 2021-2022
Női II. osztály 2021-2022
Közép-Magyarországi Regionális MIX 2021-2022
Férfi I. osztály 2020-2021
Férfi II. osztály 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "A" csoport 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "B" csoport 2020-2021
Női II. osztály 2020-2021
Közép Magyarországi Amatőr MIX Bajnokság 2020-2021
Férfi I. osztály 2019-2020
Férfi II . osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Női I. osztály 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Osztályozó női I.o.-ba jutásért A csoport 2019-2020
Osztályozó női I. o.-ba jutásért B csoport 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 1-7 helyért 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 8-14 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Női II. osztály Rájátszás 9-12 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 13-16 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 17-18 helyért 2019-2020
MIX bajnokság 2019-2020
MIX bajnokság Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
MIX Bajnokság Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Üzleti Liga 2019-2020
Férfi I. osztály 2018-2019
Férfi II. osztály 2018-2019
Női I. osztály 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "A" csoport 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "B" csoport 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 5-8. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 9-12. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 13-16. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás a 17-19. helyért 2018-2019
MIX 2018-2019
MIX rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
MIX rájátszás 5-7. helyért 2018-2019
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2018-2019
Osztályozó a férfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Osztályozó a féfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Férfi I.osztály 2017-2018
Férfi II. osztály 2017-2018
Női I. osztály 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 1-6. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 7-12. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 13-16. helyért 2017-2018
Budapest MIX Bajnokság 2017-2018
MIX rájátszás 1-4. helyért 2017-2018
MIX rájátszás 5-8. helyért 2017-2018
Osztályozó a Férfi I. osztályba jutásért 2017-2018
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2017-2018
Férfi I. osztály 2016-2017
Férfi II. osztály alapszakasz 2016-2017
Női I. osztály 2016-2017
Női II. osztály alapszakasz A csoport 2016-2017
Nő II. osztály alapszakasz B csoport 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 1-4. helyért 2016-2017
MIX bajnokság 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 5-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás az 1-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás a 9-17. helyért 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért A csoport 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért B csoport 2016-2017
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2016-2017
Férfi I. osztály 2015-2016
Férfi II. osztály alapszakasz 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 1-4. helyért 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 5-9. helyért 2015-2016
Női I. osztály 2015-2016
Női II. osztály 2015-2016
MIX bajnokság 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Férfi I. osztály 2014-2015
Női I. osztály 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 1-4. helyért 2014-2015
Női II. osztály alapszakasz 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 5-8. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 1-5. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 6-10. helyért 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz A csoport 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz B csoport 2014-2015
Férfi II.osztály alapszakasz 2014-2015
MIX rájátszás 1-4 helyért 2014-2015
Osztályozó a Férfi I.o-ba jutásért 2014-2015
MIX bajnokság 5-8 helyért 2014-2015
MIX rájátszás 9-12 helyért 2014-2015
Osztályozó a Női I.o-ba jutásért 2014-2015
Férfi I. osztály 2013-2014
Férfi II. osztály 2013-2014
Női I. osztály 2013-2014
Női II. osztály 2013-2014
Osztályozó a Férfi I.o.-ba jutásért 2013-2014
Osztályozó a Női I.o.-ba jutásért 2013-2014
Férfi I.osztály 2012-2013
Férfi II. osztály 2012-2013
Női I. osztály 2012-2013
Női II. osztály 2012-2013
Osztályozók a Férfi I.o.-ba jutásért 2012-2013
Osztályozók a Női I.o.-ba jutásért 2012-2013
Férfi I. osztály 2011-2012
Férfi II.osztály 2011-2012
Női I.osztály 2011-2012
Női II. osztály 2011-2012
Férfi osztályozó az I. oszt.-ba jutásért 2011-2012
Női I. osztály 2010-2011
Női II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Női II. Rájátszás 9-16. helyért 2010-2011
Férfi I. osztály 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 9-14. helyért 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz A csoport 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz B csoport 2010-2011
Női Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz A csoport 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz B csoport 2010-2011
Férfi Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Női I. osztály 1-10. helyezés 2009-2010
Női I. osztály 11-16.helyezés 2009-2010
Női II. osztály 2009-2010
Férfi I. osztály 2009-2010
Férfi II. osztály 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz A csoport 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz B csoport 2009-2010
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2009-2010
Női I. osztály 2008-2009
Női II. osztály 1-4. 2008-2009
Női II. osztály 5-7. 2008-2009
Férfi I. osztály 2008-2009
Férfi II. osztály 2008-2009
Férfi III. osztály 2008-2009
Női alapszakasz II. osztály 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Rájátszás A. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás C. csoport 2007-2008
Női Rájátszás A. csoport 2007-2008
Női Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz A. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz C. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz A. csoport 2007-2008
Női alapszakasz B. csoport 2007-2008
Női alapszakasz C. csoport 2007-2008
Női alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz E. csoport 2007-2008
Női helyosztó 2007-2008
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz D.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás B. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás C. csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz A.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás A csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás B csoport 2006-2007
Régi bajnokságok
bajnokságok
felnőtt bajnokságok
Versenybíró:
VasákBertalan
(mobil: 06-70-387-9572, email:
versenybiro@brsz.hu
)
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
Pénzügyőr-A
22
20
2
42
62
19
3.263
1863
1387
1.343
2.
BEAC
22
20
2
42
64
20
3.200
1934
1399
1.382
3.
TFSE
22
19
3
41
60
15
4.000
1799
1255
1.433
4.
Pál Motor
22
15
7
37
54
29
1.862
1880
1638
1.148
5.
Aspa Team
22
13
9
35
51
35
1.457
1877
1685
1.114
6.
Kispest SE felnőtt
22
11
11
33
41
37
1.108
1679
1667
1.007
7.
MOME SE
22
11
11
32
39
43
0.907
1652
1689
0.978
8.
Budai XI. B
22
7
15
29
32
52
0.615
1655
1820
0.909
9.
Siketek SC
22
6
16
28
25
53
0.472
1488
1754
0.848
10.
ÚCSDSE
22
5
17
27
33
54
0.611
1728
1923
0.899
11.
BRDSE
22
4
18
26
14
58
0.241
1176
1692
0.695
12.
Hegyvidék-KRA
22
1
21
23
4
64
0.062
866
1688
0.513
összesen
264
132
132
395
479
479
1.000
19597
19597
1.000
09/24
Hegyvidék-KRA
-
Aspa Team
0:3
0:25, 0:25, 0:25
0:75
09/27
TFSE
-
BEAC
1:3
12:25, 22:25, 25:14, 25:27
84:91
09/30
BEAC
-
Siketek SC
3:0
25:9, 25:7, 25:22
75:38
10/03
Kispest SE felnőtt
-
TFSE
0:3
12:25, 21:25, 13:25
46:75
10/03
Aspa Team
-
Siketek SC
3:1
25:21, 20:25, 25:9, 25:13
95:68
10/04
Pénzügyőr-A
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:4, 25:5, 25:1
75:10
10/05
MOME SE
-
Budai XI. B
3:0
25:23, 25:19, 25:15
75:57
10/08
Hegyvidék-KRA
-
ÚCSDSE
0:3
11:25, 13:25, 13:25
37:75
10/11
TFSE
-
Aspa Team
3:0
25:16, 25:11, 25:13
75:40
10/14
BEAC
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:15, 25:17, 27:25
77:57
10/19
MOME SE
-
ÚCSDSE
3:2
23:25, 17:25, 25:20, 25:10, 16:14
106:94
10/19
BRDSE
-
Pénzügyőr-A
0:3
13:25, 7:25, 5:25
25:75
10/24
Siketek SC
-
Kispest SE felnőtt
1:3
20:25, 22:25, 25:19, 22:25
89:94
10/24
Aspa Team
-
BEAC
2:3
13:25, 23:25, 25:19, 27:25, 11:15
99:109
10/25
Pénzügyőr-A
-
TFSE
3:0
25:22, 25:22, 25:16
75:60
10/26
MOME SE
-
BRDSE
3:0
25:11, 25:17, 25:12
75:40
10/28
Budai XI. B
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:8, 25:13, 25:11
75:32
10/28
ÚCSDSE
-
Siketek SC
3:1
26:24, 22:25, 25:18, 26:24
99:91
10/31
Siketek SC
-
Pénzügyőr-A
0:3
5:25, 17:25, 23:25
45:75
11/07
Siketek SC
-
Budai XI. B
3:2
22:25, 25:20, 23:25, 25:20, 15:8
110:98
11/07
Kispest SE felnőtt
-
Aspa Team
3:1
25:19, 25:21, 23:25, 25:21
98:86
11/08
TFSE
-
ÚCSDSE
3:1
25:16, 25:23, 20:25, 27:25
97:89
11/09
MOME SE
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:8, 25:13, 25:5
75:26
11/11
Budai XI. B
-
TFSE
0:3
13:25, 10:25, 14:25
37:75
11/12
Pál Motor
-
Aspa Team
2:3
25:27, 24:26, 26:24, 25:21, 6:15
106:113
11/15
Pénzügyőr-A
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:13, 25:13, 25:13
75:39
11/16
BRDSE
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:10, 25:17, 25:11
75:38
11/19
Hegyvidék-KRA
-
Pál Motor
0:3
13:25, 6:25, 11:25
30:75
11/21
Aspa Team
-
Pénzügyőr-A
2:3
18:25, 19:25, 25:23, 25:16, 13:15
100:104
11/21
Kispest SE felnőtt
-
ÚCSDSE
3:1
25:21, 21:25, 25:23, 25:17
96:86
11/21
Siketek SC
-
BRDSE
3:0
25:18, 25:23, 25:20
75:61
11/23
MOME SE
-
TFSE
0:3
20:25, 30:32, 24:26
74:83
11/24
BEAC
-
Budai XI. B
3:1
25:27, 25:19, 25:11, 25:8
100:65
11/26
Pál Motor
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:10, 25:17, 25:15
75:42
11/26
ÚCSDSE
-
BEAC
2:3
13:25, 25:23, 20:25, 25:23, 4:15
87:111
11/30
BRDSE
-
Budai XI. B
0:3
16:25, 24:26, 25:27
65:78
11/30
MOME SE
-
Aspa Team
3:2
29:27, 21:25, 20:25, 25:19, 17:15
112:111
12/02
Budai XI. B
-
Kispest SE felnőtt
1:3
14:25, 25:14, 19:25, 16:25
74:89
12/03
Pál Motor
-
Pénzügyőr-A
1:3
25:16, 22:25, 20:25, 18:25
85:91
12/03
Hegyvidék-KRA
-
Siketek SC
0:3
13:25, 10:25, 16:25
39:75
12/04
BEAC
-
Pénzügyőr-A
3:2
25:23, 20:25, 25:6, 26:28, 15:10
111:92
12/07
BRDSE
-
TFSE
0:3
7:25, 12:25, 10:25
29:75
12/09
Budai XI. B
-
Pénzügyőr-A
0:3
15:25, 10:25, 16:25
41:75
12/12
Aspa Team
-
Budai XI. B
3:0
25:22, 25:23, 25:16
75:61
12/12
Siketek SC
-
Pál Motor
0:3
24:26, 18:25, 20:25
62:76
12/13
Pénzügyőr-A
-
ÚCSDSE
3:0
25:22, 25:12, 25:23
75:57
12/13
TFSE
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:19, 25:9, 25:18
75:46
12/14
MOME SE
-
Siketek SC
3:2
25:21, 20:25, 19:25, 25:15, 15:7
104:93
12/15
BEAC
-
BRDSE
3:0
25:11, 25:6, 25:15
75:32
12/21
MOME SE
-
Kispest SE felnőtt
3:1
25:22, 24:26, 25:17, 25:23
99:88
01/04
MOME SE
-
Pál Motor
2:3
25:22, 25:16, 15:25, 14:25, 11:15
90:103
01/05
ÚCSDSE
-
BRDSE
2:3
25:6, 19:25, 25:18, 18:25, 14:16
101:90
01/07
Pál Motor
-
ÚCSDSE
3:0
25:23, 25:16, 25:21
75:60
01/09
Kispest SE felnőtt
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:8, 25:4, 25:19
75:31
01/09
Aspa Team
-
BRDSE
3:0
25:15, 25:14, 25:17
75:46
01/10
TFSE
-
Pál Motor
3:1
25:16, 25:23, 22:25, 25:14
97:78
01/11
MOME SE
-
BEAC
0:3
19:25, 11:25, 13:25
43:75
01/14
ÚCSDSE
-
Budai XI. B
3:2
25:18, 21:25, 17:25, 25:22, 15:12
103:102
01/16
Aspa Team
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:10, 25:14, 25:7
75:31
01/16
Kispest SE felnőtt
-
Siketek SC
3:0
25:14, 25:20, 25:10
75:44
01/17
Pénzügyőr-A
-
BRDSE
3:0
25:7, 25:11, 25:12
75:30
01/18
MOME SE
-
Pénzügyőr-A
1:3
22:25, 20:25, 25:22, 17:25
84:97
01/19
ÚCSDSE
-
MOME SE
1:3
10:25, 19:25, 33:31, 12:25
74:106
01/21
Pál Motor
-
Budai XI. B
3:1
21:25, 25:19, 25:17, 26:24
97:85
01/21
Hegyvidék-KRA
-
Pénzügyőr-A
0:3
5:25, 9:25, 9:25
23:75
01/23
Siketek SC
-
Aspa Team
0:3
12:25, 23:25, 19:25
54:75
01/24
TFSE
-
Kispest SE felnőtt
3:0
25:15, 25:21, 25:19
75:55
01/25
BRDSE
-
ÚCSDSE
3:2
25:23, 20:25, 25:16, 22:25, 16:14
108:103
01/28
Pál Motor
-
MOME SE
3:0
25:22, 25:14, 25:22
75:58
01/28
Hegyvidék-KRA
-
BEAC
0:3
12:25, 10:25, 10:25
32:75
02/03
Budai XI. B
-
MOME SE
3:2
25:21, 21:25, 25:20, 19:25, 15:8
105:99
02/04
ÚCSDSE
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:18, 25:12, 25:17
75:47
02/06
Aspa Team
-
TFSE
2:3
25:23, 16:25, 22:25, 25:20, 8:15
96:108
02/06
Kispest SE felnőtt
-
BEAC
1:3
18:25, 19:25, 25:17, 20:25
82:92
02/07
Pénzügyőr-A
-
Siketek SC
3:0
25:11, 25:19, 25:14
75:44
02/08
BRDSE
-
MOME SE
0:3
14:25, 11:25, 18:25
43:75
02/09
BEAC
-
Pál Motor
3:2
20:25, 25:16, 19:25, 25:17, 15:10
104:93
02/09
ÚCSDSE
-
Aspa Team
1:3
17:25, 24:26, 25:19, 17:25
83:95
02/10
Budai XI. B
-
BRDSE
3:2
25:13, 22:25, 18:25, 25:17, 15:10
105:90
02/13
Siketek SC
-
ÚCSDSE
3:2
17:25, 25:11, 25:8, 22:25, 15:10
104:79
02/13
Kispest SE felnőtt
-
Pál Motor
2:3
25:20, 14:25, 20:25, 25:23, 13:15
97:108
02/14
TFSE
-
Pénzügyőr-A
2:3
20:25, 22:25, 25:19, 26:24, 11:15
104:108
02/15
BRDSE
-
Kispest SE felnőtt
0:3
19:25, 24:26, 20:25
63:76
02/16
BEAC
-
Aspa Team
3:0
25:15, 25:11, 25:15
75:41
02/18
Pál Motor
-
BRDSE
3:0
25:11, 25:12, 25:9
75:32
02/21
Pénzügyőr-A
-
BEAC
3:2
25:22, 25:12, 20:25, 12:25, 15:13
97:97
02/22
BRDSE
-
Pál Motor
0:3
10:25, 27:29, 20:25
57:79
02/25
Hegyvidék-KRA
-
MOME SE
1:3
10:25, 25:20, 12:25, 12:25
59:95
03/04
Hegyvidék-KRA
-
BRDSE
0:3
18:25, 17:25, 22:25
57:75
03/05
BEAC
-
ÚCSDSE
3:0
25:18, 25:20, 25:13
75:51
03/06
Kispest SE felnőtt
-
Pénzügyőr-A
1:3
20:25, 25:23, 20:25, 17:25
82:98
03/06
Aspa Team
-
Pál Motor
3:1
26:24, 21:25, 25:23, 25:23
97:95
03/07
TFSE
-
Budai XI. B
3:0
25:16, 25:14, 25:16
75:46
03/13
Aspa Team
-
Kispest SE felnőtt
3:1
25:15, 18:25, 25:19, 25:19
93:78
03/13
Siketek SC
-
TFSE
0:3
19:25, 6:25, 16:25
41:75
03/18
ÚCSDSE
-
Kispest SE felnőtt
0:3
21:25, 14:25, 19:25
54:75
03/18
Pál Motor
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:21, 27:25, 25:16
77:62
03/19
BEAC
-
TFSE
2:3
28:26, 27:25, 17:25, 17:25, 5:15
94:116
03/21
Pénzügyőr-A
-
Aspa Team
3:2
22:25, 25:22, 22:25, 25:18, 15:11
109:101
03/21
TFSE
-
MOME SE
3:0
25:0, 25:0, 25:0
75:0
03/22
BRDSE
-
Siketek SC
0:3
24:26, 15:25, 17:25
56:76
03/24
Budai XI. B
-
Siketek SC
1:3
25:10, 22:25, 14:25, 23:25
84:85
03/25
Pál Motor
-
BEAC
2:3
25:19, 23:25, 20:25, 25:20, 6:15
99:104
04/03
Siketek SC
-
Hegyvidék-KRA
1:3
23:25, 21:25, 25:23, 22:25
91:98
04/03
Aspa Team
-
ÚCSDSE
3:1
25:6, 25:18, 18:25, 25:22
93:71
04/04
TFSE
-
BRDSE
3:0
25:12, 25:14, 25:4
75:30
04/07
Budai XI. B
-
Aspa Team
3:1
12:25, 25:19, 25:13, 25:21
87:78
04/08
Pál Motor
-
Siketek SC
3:0
25:16, 25:8, 25:20
75:44
04/10
Siketek SC
-
MOME SE
1:3
22:25, 25:21, 15:25, 15:25
77:96
04/15
Hegyvidék-KRA
-
TFSE
0:3
11:25, 19:25, 10:25
40:75
04/16
BRDSE
-
BEAC
0:3
11:25, 15:25, 10:25
36:75
04/17
Kispest SE felnőtt
-
MOME SE
3:0
25:18, 25:18, 25:20
75:56
04/18
Pénzügyőr-A
-
Pál Motor
0:3
18:25, 22:25, 20:25
60:75
04/24
Kispest SE felnőtt
-
BRDSE
3:0
25:14, 25:17, 29:27
79:58
04/24
Aspa Team
-
MOME SE
3:1
25:18, 25:14, 14:25, 25:23
89:80
04/25
Pénzügyőr-A
-
Budai XI. B
3:0
25:14, 25:16, 25:6
75:36
04/25
TFSE
-
Siketek SC
3:0
25:12, 25:10, 25:20
75:42
04/28
Budai XI. B
-
Pál Motor
2:3
25:19, 25:19, 21:25, 13:25, 10:15
94:103
04/30
BEAC
-
MOME SE
3:0
ki-nem-állás
75:0
05/05
Budai XI. B
-
ÚCSDSE
0:3
16:25, 22:25, 22:25
60:75
05/06
Pál Motor
-
TFSE
0:3
20:25, 22:25, 16:25
58:75
05/06
Hegyvidék-KRA
-
Budai XI. B
0:3
19:25, 17:25, 8:25
44:75
05/07
BEAC
-
Hegyvidék-KRA
3:0
25:14, 25:12, 25:9
75:35
05/08
Kispest SE felnőtt
-
Budai XI. B
2:3
19:25, 25:21, 25:21, 21:25, 16:18
106:110
05/08
BRDSE
-
Aspa Team
0:3
14:25, 6:25, 15:25
35:75
05/08
Siketek SC
-
BEAC
0:3
14:25, 9:25, 17:25
40:75
05/09
Pénzügyőr-A
-
MOME SE
3:0
25:14, 25:17, 25:19
75:50
05/11
ÚCSDSE
-
TFSE
0:3
16:25, 6:25, 18:25
40:75
05/12
Budai XI. B
-
BEAC
1:3
16:25, 20:25, 25:19, 19:25
80:94
05/13
ÚCSDSE
-
Pénzügyőr-A
2:3
25:20, 25:22, 12:25, 17:25, 9:15
88:107
05/13
Hegyvidék-KRA
-
Kispest SE felnőtt
0:3
16:25, 14:25, 19:25
49:75
05/27
ÚCSDSE
-
Pál Motor
1:3
18:25, 25:23, 22:25, 19:25
84:98
* {megjegyzes}
Nyomtatási kép