Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1318774
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Férfi I. osztály 2023-2024
Férfi II. osztály 2023-2024
Osztályozó női I. osztályba jutásért 2023-2024
Női I. osztály 2023-2024
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport 2023-2024
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás a 9-14. helyért 2023-2024
Üzleti Liga 2023-2024
Férfi I. osztály 2022-2023
Férfi II. osztály 2022-2023
Női I. osztály 2022-2023
Női II. osztály 2022-2023
Osztályozó férfi I. osztályba jutásért 2022-2023
Üzleti Liga 2022-2023
Üzleti Liga Strandröplabda 2022-2023
Férfi I. osztály Rájátszás 1-6 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Rájátszás 7-12 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz A 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz B 2021-2022
Férfi II. osztály Alapszakasz 2021-2022
Férfi II. osztály Rájátszás 2021-2022
Női I. osztály 2021-2022
Női II. osztály 2021-2022
Közép-Magyarországi Regionális MIX 2021-2022
Férfi I. osztály 2020-2021
Férfi II. osztály 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "A" csoport 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "B" csoport 2020-2021
Női II. osztály 2020-2021
Közép Magyarországi Amatőr MIX Bajnokság 2020-2021
Férfi I. osztály 2019-2020
Férfi II . osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Női I. osztály 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Osztályozó női I.o.-ba jutásért A csoport 2019-2020
Osztályozó női I. o.-ba jutásért B csoport 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 1-7 helyért 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 8-14 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Női II. osztály Rájátszás 9-12 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 13-16 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 17-18 helyért 2019-2020
MIX bajnokság 2019-2020
MIX bajnokság Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
MIX Bajnokság Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Üzleti Liga 2019-2020
Férfi I. osztály 2018-2019
Férfi II. osztály 2018-2019
Női I. osztály 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "A" csoport 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "B" csoport 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 5-8. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 9-12. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 13-16. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás a 17-19. helyért 2018-2019
MIX 2018-2019
MIX rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
MIX rájátszás 5-7. helyért 2018-2019
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2018-2019
Osztályozó a férfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Osztályozó a féfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Férfi I.osztály 2017-2018
Férfi II. osztály 2017-2018
Női I. osztály 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 1-6. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 7-12. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 13-16. helyért 2017-2018
Budapest MIX Bajnokság 2017-2018
MIX rájátszás 1-4. helyért 2017-2018
MIX rájátszás 5-8. helyért 2017-2018
Osztályozó a Férfi I. osztályba jutásért 2017-2018
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2017-2018
Férfi I. osztály 2016-2017
Férfi II. osztály alapszakasz 2016-2017
Női I. osztály 2016-2017
Női II. osztály alapszakasz A csoport 2016-2017
Nő II. osztály alapszakasz B csoport 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 1-4. helyért 2016-2017
MIX bajnokság 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 5-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás az 1-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás a 9-17. helyért 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért A csoport 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért B csoport 2016-2017
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2016-2017
Férfi I. osztály 2015-2016
Férfi II. osztály alapszakasz 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 1-4. helyért 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 5-9. helyért 2015-2016
Női I. osztály 2015-2016
Női II. osztály 2015-2016
MIX bajnokság 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Férfi I. osztály 2014-2015
Női I. osztály 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 1-4. helyért 2014-2015
Női II. osztály alapszakasz 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 5-8. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 1-5. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 6-10. helyért 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz A csoport 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz B csoport 2014-2015
Férfi II.osztály alapszakasz 2014-2015
MIX rájátszás 1-4 helyért 2014-2015
Osztályozó a Férfi I.o-ba jutásért 2014-2015
MIX bajnokság 5-8 helyért 2014-2015
MIX rájátszás 9-12 helyért 2014-2015
Osztályozó a Női I.o-ba jutásért 2014-2015
Férfi I. osztály 2013-2014
Férfi II. osztály 2013-2014
Női I. osztály 2013-2014
Női II. osztály 2013-2014
Osztályozó a Férfi I.o.-ba jutásért 2013-2014
Osztályozó a Női I.o.-ba jutásért 2013-2014
Férfi I.osztály 2012-2013
Férfi II. osztály 2012-2013
Női I. osztály 2012-2013
Női II. osztály 2012-2013
Osztályozók a Férfi I.o.-ba jutásért 2012-2013
Osztályozók a Női I.o.-ba jutásért 2012-2013
Férfi I. osztály 2011-2012
Férfi II.osztály 2011-2012
Női I.osztály 2011-2012
Női II. osztály 2011-2012
Férfi osztályozó az I. oszt.-ba jutásért 2011-2012
Női I. osztály 2010-2011
Női II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Női II. Rájátszás 9-16. helyért 2010-2011
Férfi I. osztály 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 9-14. helyért 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz A csoport 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz B csoport 2010-2011
Női Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz A csoport 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz B csoport 2010-2011
Férfi Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Női I. osztály 1-10. helyezés 2009-2010
Női I. osztály 11-16.helyezés 2009-2010
Női II. osztály 2009-2010
Férfi I. osztály 2009-2010
Férfi II. osztály 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz A csoport 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz B csoport 2009-2010
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2009-2010
Női I. osztály 2008-2009
Női II. osztály 1-4. 2008-2009
Női II. osztály 5-7. 2008-2009
Férfi I. osztály 2008-2009
Férfi II. osztály 2008-2009
Férfi III. osztály 2008-2009
Női alapszakasz II. osztály 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Rájátszás A. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás C. csoport 2007-2008
Női Rájátszás A. csoport 2007-2008
Női Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz A. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz C. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz A. csoport 2007-2008
Női alapszakasz B. csoport 2007-2008
Női alapszakasz C. csoport 2007-2008
Női alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz E. csoport 2007-2008
Női helyosztó 2007-2008
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz D.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás B. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás C. csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz A.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás A csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás B csoport 2006-2007
Régi bajnokságok
bajnokságok
felnőtt bajnokságok
Versenybíró:
Vasák Bertalan
(mobil: 06-70-387-9572, email:
elnok@brsz.hu
)
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
MAFC-Bercsényi
22
21
1
43
63
13
4.846
1840
1512
1.217
2.
Vasas SC Piros
22
20
2
42
64
15
4.267
1882
1360
1.384
3.
Ráckeve VSE-Ady
22
17
5
39
56
28
2.000
1949
1685
1.157
4.
Budai XI. A
22
14
8
36
53
33
1.606
1938
1747
1.109
5.
Pénzügyőr-A
22
12
10
34
48
36
1.333
1900
1735
1.095
6.
Kertvárosi SE
22
12
10
34
44
35
1.257
1752
1648
1.063
7.
BEAC
22
9
13
31
36
49
0.735
1745
1832
0.953
8.
UTE tartalék A
22
8
14
30
31
53
0.585
1700
1906
0.892
9.
Budai XI. C
22
5
17
27
30
58
0.517
1751
2010
0.871
10.
Tüker M.S.C.
22
5
17
27
26
56
0.464
1585
1850
0.857
11.
Emericus SE
22
5
17
27
22
57
0.386
1553
1805
0.860
12.
MTK IFI
22
4
18
25
15
55
0.273
1176
1681
0.700
összesen
264
132
132
395
488
488
1.000
20771
20771
1.000
01/01
Vasas SC Piros
-
MTK IFI
3:0
ki-nem-állás
75:0
10/11
Budai XI. A
-
Vasas SC Piros
1:3
15:25, 28:26, 17:25, 14:25
74:101
10/16
Ráckeve VSE-Ady
-
Kertvárosi SE
3:2
21:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:4
108:93
10/18
Budai XI. A
-
UTE tartalék A
3:1
19:25, 25:13, 28:26, 25:13
97:77
10/19
BEAC
-
MTK IFI
3:0
25:14, 25:14, 25:14
75:42
10/21
Tüker M.S.C.
-
Ráckeve VSE-Ady
0:3
8:25, 25:27, 4:25
37:77
10/22
Pénzügyőr-A
-
Vasas SC Piros
2:3
25:22, 26:24, 25:27, 23:25, 8:15
107:113
10/26
MTK IFI
-
Ráckeve VSE-Ady
0:3
12:25, 5:25, 20:25
37:75
10/28
Kertvárosi SE
-
Budai XI. C
3:1
25:17, 22:25, 25:23, 25:13
97:78
11/02
BEAC
-
Pénzügyőr-A
3:1
25:16, 25:21, 21:25, 25:21
96:83
11/02
MTK IFI
-
Kertvárosi SE
0:3
14:25, 10:25, 22:25
46:75
11/04
Tüker M.S.C.
-
UTE tartalék A
2:3
17:25, 25:15, 25:21, 17:25, 14:16
98:102
11/05
Pénzügyőr-A
-
MTK IFI
3:0
25:14, 25:9, 25:15
75:38
11/07
Emericus SE
-
MAFC-Bercsényi
0:3
21:25, 19:25, 23:25
63:75
11/08
Budai XI. A
-
BEAC
2:3
25:18, 18:25, 25:19, 20:25, 13:15
101:102
11/11
MTK IFI
-
UTE tartalék A
3:0
25:22, 25:20, 25:19
75:61
11/11
Kertvárosi SE
-
Vasas SC Piros
0:3
23:25, 18:25, 20:25
61:75
11/12
Pénzügyőr-A
-
Budai XI. A
2:3
25:18, 16:25, 25:23, 19:25, 10:15
95:106
11/13
MAFC-Bercsényi
-
Tüker M.S.C.
3:1
25:16, 25:15, 23:25, 27:25
100:81
11/14
UTE tartalék A
-
Ráckeve VSE-Ady
0:3
13:25, 20:25, 7:25
40:75
11/15
BEAC
-
Emericus SE
2:3
25:16, 26:28, 25:27, 25:7, 13:15
114:93
11/18
Kertvárosi SE
-
UTE tartalék A
3:0
25:19, 25:17, 25:23
75:59
11/19
Pénzügyőr-A
-
Emericus SE
3:0
25:14, 25:22, 25:22
75:58
11/22
Budai XI. A
-
MTK IFI
3:0
25:14, 25:15, 25:13
75:42
11/22
BEAC
-
UTE tartalék A
3:0
25:21, 25:22, 25:19
75:62
11/25
Tüker M.S.C.
-
Budai XI. C
3:1
25:21, 25:16, 19:25, 25:16
94:78
11/27
Ráckeve VSE-Ady
-
MAFC-Bercsényi
1:3
25:22, 23:25, 15:25, 24:26
87:98
11/28
Emericus SE
-
Kertvárosi SE
1:3
23:25, 25:20, 22:25, 24:26
94:96
11/29
Budai XI. C
-
Emericus SE
3:2
15:25, 25:20, 25:21, 20:25, 15:9
100:100
11/30
BEAC
-
Ráckeve VSE-Ady
1:3
21:25, 26:24, 12:25, 21:25
80:99
12/01
MTK IFI
-
Vasas SC Piros
0:3
18:25, 6:25, 13:25
37:75
12/03
Pénzügyőr-A
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:22, 25:20, 25:17
75:59
12/04
MAFC-Bercsényi
-
Kertvárosi SE
3:2
25:23, 25:27, 25:20, 18:25, 15:12
108:107
12/06
Ráckeve VSE-Ady
-
Vasas SC Piros
3:2
25:20, 19:25, 19:25, 25:22, 15:9
103:101
12/06
Budai XI. A
-
Emericus SE
3:0
25:14, 25:16, 25:18
75:48
12/09
Tüker M.S.C.
-
Budai XI. A
2:3
14:25, 25:27, 25:20, 25:20, 13:15
102:107
12/09
Kertvárosi SE
-
BEAC
2:3
25:27, 25:20, 17:25, 25:10, 11:15
103:97
12/12
Ráckeve VSE-Ady
-
Pénzügyőr-A
3:1
25:23, 25:22, 23:25, 25:22
98:92
12/12
Emericus SE
-
MTK IFI
3:0
25:14, 25:11, 25:13
75:38
12/13
Budai XI. C
-
MAFC-Bercsényi
0:3
21:25, 22:25, 17:25
60:75
12/19
Ráckeve VSE-Ady
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:12, 25:19, 25:11
75:42
01/06
MTK IFI
-
Budai XI. C
2:3
28:26, 25:21, 23:25, 22:25, 13:15
111:112
01/08
Kertvárosi SE
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:20, 25:14, 25:21
75:55
01/08
MAFC-Bercsényi
-
Budai XI. A
3:1
25:23, 25:15, 21:25, 25:13
96:76
01/09
Emericus SE
-
Vasas SC Piros
0:3
19:25, 15:25, 11:25
45:75
01/09
UTE tartalék A
-
Pénzügyőr-A
2:3
25:23, 25:22, 21:25, 23:25, 8:15
102:110
01/11
BEAC
-
Budai XI. C
2:3
22:25, 25:16, 25:21, 20:25, 9:15
101:102
01/14
Pénzügyőr-A
-
Kertvárosi SE
3:0
25:17, 25:22, 25:21
75:60
01/15
UTE tartalék A
-
Budai XI. C
3:2
27:25, 16:25, 18:25, 25:12, 15:13
101:100
01/15
MAFC-Bercsényi
-
Vasas SC Piros
3:2
25:19, 25:20, 23:25, 13:25, 15:9
101:98
01/16
Emericus SE
-
Tüker M.S.C.
3:2
17:25, 25:18, 22:25, 25:14, 17:15
106:97
01/17
Budai XI. A
-
Budai XI. C
3:0
29:27, 25:17, 25:16
79:60
01/20
Tüker M.S.C.
-
MTK IFI
3:0
25:18, 25:14, 25:15
75:47
01/20
Kertvárosi SE
-
Budai XI. A
1:3
25:27, 21:25, 25:22, 11:25
82:99
01/21
Pénzügyőr-A
-
Budai XI. C
3:0
25:14, 25:14, 25:13
75:41
01/23
UTE tartalék A
-
MAFC-Bercsényi
0:3
16:25, 17:25, 23:25
56:75
01/24
BEAC
-
Vasas SC Piros
0:3
11:25, 11:25, 17:25
39:75
01/25
MTK IFI
-
MAFC-Bercsényi
0:3
17:25, 20:25, 15:25
52:75
01/27
Kertvárosi SE
-
Emericus SE
3:0
25:11, 25:14, 25:22
75:47
01/31
Budai XI. A
-
Ráckeve VSE-Ady
3:1
20:25, 25:21, 25:18, 25:19
95:83
02/03
Tüker M.S.C.
-
Vasas SC Piros
0:3
17:25, 12:25, 20:25
49:75
02/05
MAFC-Bercsényi
-
BEAC
3:0
25:14, 25:22, 25:16
75:52
02/07
Budai XI. C
-
Vasas SC Piros
1:3
12:25, 25:22, 12:25, 19:25
68:97
02/08
Pénzügyőr-A
-
MAFC-Bercsényi
0:3
21:25, 17:25, 16:25
54:75
02/08
Ráckeve VSE-Ady
-
MTK IFI
3:0
25:14, 25:15, 25:16
75:45
02/10
Tüker M.S.C.
-
Kertvárosi SE
0:3
19:25, 17:25, 17:25
53:75
02/11
Pénzügyőr-A
-
UTE tartalék A
2:3
25:27, 18:25, 25:14, 25:21, 16:18
109:105
02/13
Ráckeve VSE-Ady
-
Budai XI. A
3:1
23:25, 29:27, 25:20, 25:20
102:92
02/13
UTE tartalék A
-
Vasas SC Piros
0:3
18:25, 16:25, 25:27
59:77
02/15
MTK IFI
-
BEAC
3:0
25:22, 25:23, 25:21
75:66
02/19
MAFC-Bercsényi
-
Pénzügyőr-A
3:0
25:13, 25:15, 25:22
75:50
02/19
UTE tartalék A
-
BEAC
3:2
25:22, 23:25, 25:21, 18:25, 15:12
106:105
02/20
Ráckeve VSE-Ady
-
Emericus SE
3:0
25:14, 26:24, 25:12
76:50
02/21
Budai XI. C
-
Tüker M.S.C.
2:3
25:15, 22:25, 25:11, 20:25, 14:16
106:92
02/24
Kertvárosi SE
-
MTK IFI
3:0
25:17, 25:20, 25:16
75:53
02/25
Pénzügyőr-A
-
BEAC
3:0
25:10, 27:25, 25:15
77:50
02/27
Emericus SE
-
UTE tartalék A
2:3
19:25, 25:19, 25:16, 17:25, 14:16
100:101
02/28
Budai XI. C
-
Ráckeve VSE-Ady
0:3
15:25, 25:27, 21:25
61:77
02/28
Budai XI. A
-
MAFC-Bercsényi
1:3
13:25, 23:25, 25:22, 18:25
79:97
03/02
Tüker M.S.C.
-
BEAC
1:3
12:25, 23:25, 25:18, 20:25
80:93
03/04
UTE tartalék A
-
Emericus SE
3:0
25:15, 25:23, 25:19
75:57
03/04
MAFC-Bercsényi
-
MTK IFI
3:1
25:16, 25:13, 21:25, 25:13
96:67
03/06
Ráckeve VSE-Ady
-
Budai XI. C
3:2
25:20, 21:25, 24:26, 25:21, 15:9
110:101
03/06
BEAC
-
Budai XI. A
3:2
25:18, 21:25, 25:16, 20:25, 15:12
106:96
03/07
MTK IFI
-
Pénzügyőr-A
0:3
19:25, 13:25, 12:25
44:75
03/11
MAFC-Bercsényi
-
Emericus SE
3:0
25:17, 25:22, 28:26
78:65
03/11
UTE tartalék A
-
Tüker M.S.C.
2:3
19:25, 19:25, 25:22, 25:21, 14:16
102:109
03/13
Budai XI. C
-
Kertvárosi SE
0:3
16:25, 11:25, 12:25
39:75
03/18
Ráckeve VSE-Ady
-
UTE tartalék A
3:1
25:16, 23:25, 26:24, 25:12
99:77
03/19
Emericus SE
-
BEAC
3:1
25:13, 25:16, 15:25, 25:23
90:77
03/20
Budai XI. A
-
Pénzügyőr-A
3:1
24:26, 25:18, 25:23, 25:22
99:89
03/23
Tüker M.S.C.
-
MAFC-Bercsényi
0:3
17:25, 21:25, 28:30
66:80
04/01
Kertvárosi SE
-
Ráckeve VSE-Ady
3:2
25:20, 21:25, 26:24, 20:25, 15:11
107:105
04/03
Budai XI. C
-
MTK IFI
3:0
25:18, 25:19, 25:15
75:52
04/04
BEAC
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:14, 25:18, 26:24
76:56
04/04
MTK IFI
-
Budai XI. A
0:3
9:25, 23:25, 21:25
53:75
04/07
Budai XI. C
-
Pénzügyőr-A
1:3
17:25, 25:22, 11:58, 19:25
72:130
04/08
MAFC-Bercsényi
-
Ráckeve VSE-Ady
3:0
25:21, 25:22, 25:22
75:65
04/09
Emericus SE
-
Pénzügyőr-A
0:3
16:25, 24:26, 20:25
60:76
04/09
UTE tartalék A
-
Kertvárosi SE
1:3
26:24, 14:25, 18:25, 21:25
79:99
04/11
Ráckeve VSE-Ady
-
BEAC
3:1
25:23, 17:25, 25:12, 25:19
92:79
04/13
Kertvárosi SE
-
MAFC-Bercsényi
0:3
21:25, 18:25, 20:25
59:75
04/13
Tüker M.S.C.
-
Pénzügyőr-A
2:3
13:25, 19:25, 25:16, 25:17, 6:15
88:98
04/16
Emericus SE
-
Budai XI. A
1:3
14:25, 25:18, 12:25, 17:25
68:93
04/17
Budai XI. C
-
UTE tartalék A
1:3
25:22, 21:25, 26:28, 22:25
94:100
04/18
MTK IFI
-
Emericus SE
3:0
25:21, 25:21, 25:16
75:58
04/18
BEAC
-
Kertvárosi SE
0:3
13:25, 21:25, 26:28
60:78
04/21
Pénzügyőr-A
-
Ráckeve VSE-Ady
1:3
30:32, 25:15, 17:25, 25:27
97:99
04/22
MAFC-Bercsényi
-
Budai XI. C
3:1
25:18, 25:20, 18:25, 25:20
93:83
04/23
Emericus SE
-
Ráckeve VSE-Ady
1:3
25:23, 18:25, 21:25, 21:25
85:98
04/24
Budai XI. A
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:14, 25:12, 25:11
75:37
04/24
Vasas SC Piros
-
UTE tartalék A
3:0
25:16, 25:10, 25:19
75:45
04/26
Vasas SC Piros
-
MAFC-Bercsényi
3:0
27:25, 25:19, 25:20
77:64
04/26
MTK IFI
-
Tüker M.S.C.
3:1
25:20, 26:24, 22:25, 25:19
98:88
04/27
Vasas SC Piros
-
BEAC
3:0
25:18, 25:16, 25:15
75:49
04/29
Vasas SC Piros
-
Kertvárosi SE
3:0
25:23, 25:17, 25:9
75:49
04/29
MAFC-Bercsényi
-
UTE tartalék A
3:0
25:20, 25:16, 28:26
78:62
04/30
Emericus SE
-
Budai XI. C
3:1
14:25, 25:21, 25:22, 25:18
89:86
04/30
UTE tartalék A
-
Budai XI. A
0:3
23:25, 16:25, 15:25
54:75
05/02
BEAC
-
MAFC-Bercsényi
0:3
18:25, 24:26, 11:25
53:76
05/04
Vasas SC Piros
-
Budai XI. C
3:0
25:10, 25:13, 25:17
75:40
05/04
Kertvárosi SE
-
Pénzügyőr-A
1:3
19:25, 25:18, 22:25, 22:25
88:93
05/04
Tüker M.S.C.
-
Emericus SE
3:0
25:22, 25:19, 25:12
75:53
05/07
UTE tartalék A
-
MTK IFI
3:0
25:17, 25:13, 25:19
75:49
05/08
Budai XI. C
-
BEAC
2:3
21:25, 25:18, 13:25, 25:17, 12:15
96:100
05/10
Vasas SC Piros
-
Emericus SE
3:0
25:16, 25:22, 25:11
75:49
05/12
Vasas SC Piros
-
Pénzügyőr-A
3:2
20:25, 23:25, 25:10, 25:16, 16:14
109:90
05/17
Vasas SC Piros
-
Tüker M.S.C.
3:0
25:12, 27:25, 25:15
77:52
05/19
Budai XI. C
-
Budai XI. A
3:1
25:22, 24:26, 25:19, 25:20
99:87
05/22
Budai XI. A
-
Kertvárosi SE
3:0
25:14, 25:22, 25:12
75:48
05/24
Vasas SC Piros
-
Ráckeve VSE-Ady
3:1
25:23, 26:28, 25:13, 25:7
101:71
05/25
Vasas SC Piros
-
Budai XI. A
3:2
27:25, 22:25, 25:22, 17:25, 15:11
106:108
* {megjegyzes}
Nyomtatási kép