bajnokságok
utánpótlás bajnokságok
Versenybíró:
Mihály Tamás (tel: 06-30-5676685, mobil: 06-30-2589733, email: misitom@freemail.hu )
**
03/29
MTK-Budapest serdülő
-
Emericus-SE serdülő
Fehér Zs
3:0
25:14, 25:20, 25:19
75:53
03/29
UTE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Kovács Gábor
2:3
14:25, 21:25, 25:13, 25:18, 9:15
94:96
03/27
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Közgáz "B" serdülő
Mihály
3:0
25:14, 25:7, 25:4
75:25
03/22
Kispest SE leány serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Kósa
0:3
19:25, 17:25, 17:25
53:75
03/18
Palota RSC "B" gyermek
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Fekete B
0:3
11:25, 15:25, 19:25
45:75
03/13
Közgáz SC leány IFI "B"
-
UTE serdülő
Kósa
3:0
25:15, 25:14, 25:14
75:43
03/12
MTK-Budapest serdülő
-
Kispest SE leány serdülő
Joós A
3:0
25:16, 25:21, 25:12
75:49
03/09
MTK-Budapest serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Rózsa R
3:0
25:14, 25:18, 25:15
75:47
03/07
Közgáz "B" serdülő
-
Kispest SE leány serdülő
Kádár
3:2
27:25, 11:25, 28:26, 27:29, 15:13
108:118
03/04
Emericus-SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Mihály
0:3
14:25, 23:25, 13:25
50:75
02/28
MTK-Budapest serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Mihály
0:3
20:25, 15:25, 13:25
48:75
02/28
Közgáz "B" serdülő
-
UTE serdülő
Nemes B
1:3
16:25, 25:18, 11:25, 14:25
66:93
02/27
UTE serdülő
-
Kispest SE leány serdülő
Hidegkúti D
3:0
25:17, 25:16, 25:6
75:39
02/26
MTK-Budapest serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Csillag Gy
3:0
25:9, 25:7, 26:24
76:40
02/25
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Emericus-SE serdülő
Mihály
3:0
25:16, 25:10, 25:17
75:43
02/15
Emericus-SE serdülő
-
Közgáz "B" serdülő
Hoffer
3:1
16:25, 25:21, 25:23, 25:23
91:92
02/14
Közgáz "B" serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Mihály
0:3
11:25, 6:25, 8:25
25:75
02/11
Emericus-SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Mihály
0:3
9:25, 14:25, 14:25
37:75
02/09
Közgáz SC leány IFI "B"
-
MTK-Budapest serdülő
Aipli
3:0
25:6, 25:16, 25:12
75:34
02/08
Kispest SE leány serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Fekete B
0:3
13:25, 12:25, 20:25
45:75
02/08
UTE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Kása
3:1
25:16, 25:21, 18:25, 25:18
93:80
02/07
Palota RSC "B" gyermek
-
Közgáz "B" serdülő
Cseperkáló B
2:3
25:21, 23:25, 25:18, 23:25, 8:15
104:104
02/01
UTE serdülő
-
Emericus-SE serdülő
Lizák
3:0
25:15, 25:9, 25:17
75:41
01/27
MTK-Budapest serdülő
-
Közgáz "B" serdülő
Lizák
3:1
13:25, 26:24, 25:15, 25:18
89:82
01/26
MTK-Budapest serdülő
-
UTE serdülő
Fekete B
0:3
19:25, 12:25, 23:25
54:75
01/25
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Palota RSC "B" gyermek
Fekete B
3:0
25:14, 25:21, 25:13
75:48
01/21
Emericus-SE serdülő
-
Kispest SE leány serdülő
Mihály
2:3
25:17, 25:8, 12:25, 15:25, 15:17
92:92
01/19
MTK-Budapest serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Laskovics
0:3
8:25, 19:25, 18:25
45:75
01/18
MTK-Budapest serdülő
-
UTE serdülő
Kádár
1:3
16:25, 19:25, 25:14, 23:25
83:89
01/18
Kispest SE leány serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Fekete B
1:3
20:25, 25:21, 18:25, 22:25
85:96
01/17
Palota RSC "B" gyermek
-
UTE serdülő
Kun L
1:3
9:25, 27:25, 10:25, 7:25
53:100
01/10
MTK-Budapest serdülő
-
Emericus-SE serdülő
Papp L
3:0
25:11, 25:14, 25:13
75:38
12/19
Palota RSC "B" gyermek
-
MTK-Budapest serdülő
Szabo A
3:1
25:16, 17:25, 25:22, 25:19
92:82
12/18
Közgáz "B" serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Papp D
0:3
13:25, 21:25, 16:25
50:75
12/14
UTE serdülő
-
Közgáz "B" serdülő
Hidegkúti D
3:0
25:11, 25:12, 25:13
75:36
12/10
Közgáz SC leány IFI "B"
-
MTK-Budapest serdülő
Szombati D
3:1
25:10, 25:20, 25:27, 25:23
100:80
12/07
Kispest SE leány serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Kósa
1:3
25:23, 20:25, 19:25, 18:25
82:98
12/05
Palota RSC "B" gyermek
-
MTK-Budapest serdülő
Hoffer
0:3
14:25, 14:25, 13:25
41:75
12/03
Emericus-SE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Kádár
0:3
10:25, 19:25, 11:25
40:75
12/01
MTK-Budapest serdülő
-
Kispest SE leány serdülő
Herr Zs
3:1
26:24, 25:12, 12:25, 25:21
88:82
11/28
Palota RSC "B" gyermek
-
Kispest SE leány serdülő
Mihály
3:2
25:8, 15:25, 25:17, 19:25, 15:11
99:86
11/26
Emericus-SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Topa
1:3
19:25, 15:25, 26:24, 23:25
83:99
11/24
Közgáz "B" serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Joós A
0:3
18:25, 9:25, 15:25
42:75
11/23
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Kispest SE leány serdülő
Mihály
3:0
25:9, 25:9, 25:9
75:27
11/20
MTK-Budapest serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Joós A
3:0
25:10, 25:7, 25:18
75:35
11/16
Kispest SE leány serdülő
-
Közgáz "B" serdülő
Csillag Gy
3:0
25:9, 25:22, 25:19
75:50
11/16
UTE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Mihály
0:3
12:25, 23:25, 25:27
60:77
11/13
MTK-Budapest serdülő
-
Közgáz "B" serdülő
Tátrai N.
3:0
25:15, 25:10, 25:15
75:40
11/11
MTK-Budapest serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
Czipóth R.
0:3
9:25, 16:25, 14:25
39:75
11/09
UTE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Vig D
3:1
25:12, 27:25, 18:25, 25:6
95:68
11/09
Kispest SE leány serdülő
-
Emericus-SE serdülő
Topa
3:1
25:22, 25:18, 22:25, 25:18
97:83
11/07
Palota RSC "B" gyermek
-
Emericus-SE serdülő
Csillag Gy
3:0
25:22, 25:18, 25:10
75:50
11/03
Közgáz "B" serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
Kósa
3:2
25:19, 14:25, 25:14, 23:25, 15:12
102:95
10/26
Kispest SE leány serdülő
-
UTE serdülő
Csillag Gy
0:3
14:25, 10:25, 20:25
44:75
10/15
Emericus-SE serdülő
-
UTE serdülő
Kádár
0:3
14:25, 12:25, 17:25
43:75
10/13
Közgáz "B" serdülő
-
Emericus-SE serdülő
Hidegkúti D
0:3
23:25, 21:25, 23:25
67:75
* Az eredmény még nem hivatalos!
Piros dátum: A dátum nem változtatható!
Fekete dátum: Őszi forduló mérkőzése
Kék dátum: Tavaszi forduló mérkőzése
Nyomtatási kép