bajnokságok
felnőtt bajnokságok
Versenybíró:
Vasák Bertalan (mobil: 06-70-387-9572, email: elnok@brsz.hu )
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
Közgáz
22
19
3
41
60
30
2
2042
1701
1.200
2.
Pénzügyőr-A
22
17
5
39
57
24
2.375
1912
1563
1.223
3.
UTE tartalék A
22
17
5
39
55
25
2.2
1879
1600
1.174
4.
MAFC-Bercsényi
22
15
7
37
53
30
1.766
1874
1659
1.130
5.
MAFC-Wigner
22
14
8
36
48
35
1.371
1892
1785
1.060
6.
Panoráma SE
22
13
9
35
53
38
1.394
2004
1866
1.074
7.
Emericus SE
22
13
9
35
43
36
1.194
1702
1669
1.020
8.
Vasas SC Piros
22
8
14
30
34
52
0.653
1724
1873
0.920
9.
Emericus-BDSE
22
6
16
28
29
53
0.547
1619
1881
0.861
10.
Kertvárosi SE
22
5
17
27
26
56
0.464
1601
1867
0.858
11.
Budai XI. C
22
3
19
25
25
59
0.423
1635
1936
0.845
12.
SOTE
22
2
20
23
17
62
0.274
1384
1868
0.741
összesen
264
132
132
395
500
500
1.000
21268
21268
1.000
**
05/24
Emericus-BDSE
-
Közgáz
Hanuska
Kun L
1:3
19:25, 25:19, 21:25, 16:25
81:94
05/20
Emericus-BDSE
-
Panoráma SE
Vasák
Farkas G.
1:3
25:23, 15:25, 13:25, 20:25
73:98
05/16
SOTE
-
MAFC-Bercsényi
Aipli
Kása
0:3
19:25, 20:25, 21:25
60:75
05/15
MAFC-Wigner
-
Budai XI. C
Vasák
Rózsa R
3:1
25:20, 20:25, 25:11, 25:20
95:76
05/15
Kertvárosi SE
-
Közgáz
Kósa
Takács Á.
2:3
25:23, 28:26, 20:25, 12:25, 10:15
95:114
05/14
Emericus SE
-
Vasas SC Piros
Gubicz
Topa
0:3
18:25, 17:25, 11:25
46:75
05/13
Panoráma SE
-
Emericus-BDSE
Kozmáné
Csíkszentmihályi
3:0
25:15, 25:15, 25:18
75:48
05/10
Emericus-BDSE
-
UTE tartalék A
Vasák
Aipli
0:3
15:25, 12:25, 25:27
52:77
05/09
Budai XI. C
-
SOTE
Szabó R.
Gubicz
2:3
25:20, 17:25, 19:25, 25:19, 12:15
98:104
05/08
Közgáz
-
Panoráma SE
Kása
Takács Á.
3:2
25:21, 25:19, 22:25, 18:25, 15:8
105:98
05/07
SOTE
-
Emericus-BDSE
Szabó R.
Hidegkúti D
1:3
11:25, 21:25, 25:21, 20:25
77:96
05/06
MAFC-Bercsényi
-
Emericus SE
Farkas G.
Hidegkúti D
3:0
25:9, 25:15, 25:18
75:42
05/06
Vasas SC Piros
-
Kertvárosi SE
Gubicz
Kozmáné
3:0
27:25, 25:9, 25:16
77:50
05/03
Emericus-BDSE
-
Pénzügyőr-A
Kádár
Poór
1:3
18:25, 25:22, 15:25, 14:25
72:97
05/03
MAFC-Bercsényi
-
UTE tartalék A
Takács Á.
Szabó R.
3:2
25:15, 13:25, 25:18, 18:25, 15:10
96:93
04/29
Panoráma SE
-
Vasas SC Piros
Alberti
Vasák
3:2
21:25, 25:12, 22:25, 15:17, 15:13
98:92
04/27
UTE tartalék A
-
MAFC-Wigner
Gubicz
Czipóth R.
3:1
18:25, 25:12, 25:17, 25:12
93:66
04/26
Kertvárosi SE
-
MAFC-Bercsényi
Gubicz
Szabó G
0:3
20:25, 18:25, 12:25
50:75
04/25
Vasas SC Piros
-
MAFC-Bercsényi
Kása
Hidegkúti D
1:3
18:25, 31:33, 25:21, 19:25
93:104
04/25
SOTE
-
Pénzügyőr-A
Aipli
Szabó R.
1:3
17:25, 27:25, 24:26, 7:25
75:101
04/24
MAFC-Wigner
-
SOTE
Kósa
Rózsa R
3:1
25:11, 18:25, 25:17, 25:13
93:66
04/23
Emericus SE
-
Budai XI. C
Kósa
Kun L
3:1
25:20, 25:13, 20:25, 25:19
95:77
04/17
Közgáz
-
UTE tartalék A
Aipli
Fekete B
1:3
22:25, 25:21, 14:25, 21:25
82:96
04/16
Emericus SE
-
Kertvárosi SE
Dr. Varga
Bibók
3:0
25:12, 25:14, 25:19
75:45
04/15
MAFC-Bercsényi
-
Panoráma SE
Kozmáné
Vasák
1:3
25:17, 15:25, 20:25, 16:25
76:92
04/15
Vasas SC Piros
-
Emericus-BDSE
Kása
Csíkszentmihályi
3:1
25:14, 25:6, 21:25, 25:8
96:53
04/13
UTE tartalék A
-
SOTE
Czipóth R.
Kozmáné
3:0
25:9, 25:19, 25:19
75:47
04/13
UTE tartalék A
-
Pénzügyőr-A
Kozmáné
Czipóth R.
3:0
25:20, 25:19, 26:24
76:63
04/12
Emericus-BDSE
-
MAFC-Bercsényi
Takács Á.
Kása
2:3
23:25, 25:20, 29:27, 19:25, 8:15
104:112
04/10
Közgáz
-
Vasas SC Piros
Aipli
Szabó G
3:1
19:25, 25:14, 25:19, 25:18
94:76
04/10
Kertvárosi SE
-
Pénzügyőr-A
Tátrai G.
Kozmáné
0:3
19:25, 22:25, 22:25
63:75
*
04/09
Emericus SE
-
MAFC-Wigner
Dr. Varga
Vig D
0:3
28:30, 19:25, 19:25
66:80
04/08
Panoráma SE
-
Budai XI. C
Vasák
Szombati D
3:1
25:19, 19:25, 25:18, 25:15
94:77
04/08
MAFC-Bercsényi
-
MAFC-Wigner
Kósa
Szabó G
3:0
25:14, 25:22, 25:18
75:54
04/05
MAFC-Bercsényi
-
Közgáz
Dobos
Szabó R.
2:3
26:24, 21:25, 27:29, 25:18, 14:16
113:112
04/03
Kertvárosi SE
-
SOTE
Ladányi B.
Gubicz
3:0
25:19, 25:8, 25:19
75:46
04/02
UTE tartalék A
-
Emericus-BDSE
Rózsa R
Poór
3:0
25:19, 25:13, 25:19
75:51
03/28
Pénzügyőr-A
-
Emericus SE
Bibók
Kása
2:3
25:7, 18:25, 23:25, 25:19, 13:15
104:91
03/28
Budai XI. C
-
Kertvárosi SE
Gubicz
Poór
3:1
13:25, 25:17, 27:25, 25:21
90:88
03/26
UTE tartalék A
-
Panoráma SE
Kozmáné
Szabó R.
3:1
25:16, 25:23, 14:25, 25:22
89:86
03/21
Budai XI. C
-
Emericus-BDSE
Árpás
Szabó R.
3:1
25:19, 25:23, 15:25, 25:23
90:90
03/20
MAFC-Wigner
-
Kertvárosi SE
Bibók
Szabó G
3:1
26:24, 25:13, 18:25, 25:12
94:74
03/19
Emericus SE
-
MAFC-Bercsényi
Gubicz
Farkas G.
3:2
25:22, 22:25, 25:20, 17:25, 15:10
104:102
03/18
Közgáz
-
MAFC-Wigner
Kósa
Kása
3:2
27:25, 24:26, 25:16, 22:25, 15:8
113:100
03/18
Vasas SC Piros
-
UTE tartalék A
Soltész
Vida L.
2:3
19:25, 25:23, 20:25, 28:26, 9:15
101:114
03/18
Panoráma SE
-
Pénzügyőr-A
Kozmáné
Hidegkúti D
1:3
16:25, 25:18, 15:25, 23:25
79:93
03/15
UTE tartalék A
-
Emericus SE
Vig D
Kovács Gábor
3:0
25:17, 25:14, 25:22
75:53
03/13
Közgáz
-
Budai XI. C
Kozmáné
Tátrai G.
3:1
25:18, 24:26, 25:15, 25:18
99:77
03/11
Panoráma SE
-
MAFC-Wigner
Ladányi B.
Szombati D
2:3
16:25, 25:22, 24:26, 25:17, 8:15
98:105
03/08
MAFC-Bercsényi
-
Emericus-BDSE
Takács Á.
Kovács Gábor
3:0
25:14, 25:15, 25:22
75:51
03/07
Pénzügyőr-A
-
Közgáz
Kósa
Szombati D
2:3
25:14, 25:22, 23:25, 20:25, 13:15
106:101
03/07
Budai XI. C
-
Vasas SC Piros
Kádár
Nemes B
2:3
14:25, 23:25, 25:22, 25:12, 14:16
101:100
03/07
SOTE
-
Panoráma SE
Kozmáné
Csíkszentmihályi
1:3
22:25, 22:25, 25:21, 13:25
82:96
03/06
MAFC-Wigner
-
Emericus-BDSE
Kósa
Cseperkáló B
3:1
26:28, 25:12, 25:16, 25:10
101:66
02/28
Budai XI. C
-
MAFC-Bercsényi
Ladányi B.
Kozmáné
0:3
22:25, 24:26, 10:25
56:76
02/27
MAFC-Wigner
-
Pénzügyőr-A
Kozmáné
Tátrai G.
0:3
15:25, 16:25, 21:25
52:75
02/27
Közgáz
-
Kertvárosi SE
Dobos
Bibók
3:1
22:25, 25:18, 25:23, 25:22
97:88
02/25
Panoráma SE
-
SOTE
Vasák
Cseperkáló B
3:2
26:24, 17:25, 25:21, 17:25, 15:13
100:108
02/23
UTE tartalék A
-
Kertvárosi SE
Hoffer
Szabó R.
3:0
25:15, 25:14, 25:19
75:48
02/22
MAFC-Bercsényi
-
Budai XI. C
Tátrai G.
Hoffer
3:2
25:15, 15:25, 23:25, 25:16, 15:10
103:91
02/22
Emericus-BDSE
-
SOTE
Kádár
Szabó R.
3:0
25:18, 25:20, 26:24
76:62
02/22
UTE tartalék A
-
Vasas SC Piros
Kósa
Kovács Gábor
3:1
25:10, 23:25, 25:19, 25:20
98:74
02/21
SOTE
-
Emericus SE
Kósa
Kozmáné
1:3
14:25, 16:25, 25:20, 17:25
72:95
02/18
Vasas SC Piros
-
Pénzügyőr-A
Ladányi B.
Kósa
1:3
25:18, 11:25, 20:25, 19:25
75:93
02/18
Panoráma SE
-
Emericus SE
Takács Á.
Bibók
3:0
25:23, 25:16, 25:17
75:56
02/16
UTE tartalék A
-
Budai XI. C
Kádár
Kósa
3:0
25:10, 25:15, 25:17
75:42
02/14
Budai XI. C
-
UTE tartalék A
Kósa
Szabó R.
0:3
16:25, 19:25, 21:25
56:75
02/14
SOTE
-
Közgáz
Kozmáné
Joós A
0:3
8:25, 11:25, 14:25
33:75
02/14
Pénzügyőr-A
-
MAFC-Bercsényi
Takács Á.
Bibók
3:1
23:25, 25:21, 25:10, 28:26
101:82
02/13
MAFC-Wigner
-
Vasas SC Piros
Takács Á.
Tátrai G.
3:1
25:22, 25:19, 14:25, 25:21
89:87
02/12
SOTE
-
MAFC-Wigner
Alberti
Kozmáné
0:3
22:25, 14:25, 14:25
50:75
02/12
Emericus SE
-
Emericus-BDSE
Kádár
Tátrai N.
3:0
25:13, 25:21, 25:16
75:50
02/11
Panoráma SE
-
Kertvárosi SE
Kozmáné
Bibók
2:3
25:18, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15
102:103
02/08
Emericus-BDSE
-
Kertvárosi SE
Kádár
Poór
3:1
25:16, 25:18, 18:25, 25:10
93:69
02/07
Budai XI. C
-
Pénzügyőr-A
Kósa
Szabó R.
1:3
19:25, 25:16, 22:25, 20:25
86:91
*
02/06
Közgáz
-
Emericus SE
Kozmáné
Dobos
3:1
25:17, 23:25, 25:13, 25:14
98:69
02/04
Panoráma SE
-
Közgáz
Takács Á.
Kovács Gábor
3:1
21:25, 25:8, 25:16, 25:16
96:65
02/04
Pénzügyőr-A
-
MAFC-Wigner
Bibók
Kása
3:1
25:16, 21:25, 33:31, 25:15
104:87
02/04
Vasas SC Piros
-
SOTE
Kozmáné
Vig D
3:1
25:13, 21:25, 25:23, 25:11
96:72
*
02/01
Emericus-BDSE
-
MAFC-Wigner
Soltész
Szabó R.
1:3
21:25, 25:21, 21:25, 22:25
89:96
01/28
Panoráma SE
-
MAFC-Bercsényi
Hanuska
Takács Á.
2:3
22:25, 28:26, 25:21, 18:25, 13:15
106:112
01/25
MAFC-Bercsényi
-
SOTE
Rostás
Kósa
3:0
25:14, 25:21, 25:16
75:51
*
01/24
Budai XI. C
-
MAFC-Wigner
Kádár
Tátrai N.
0:3
19:25, 22:25, 18:25
59:75
01/24
Pénzügyőr-A
-
UTE tartalék A
Kósa
Szabó R.
2:3
26:24, 27:25, 22:25, 21:25, 10:15
106:114
01/23
MAFC-Wigner
-
Panoráma SE
Takács Á.
Ladányi B.
1:3
25:15, 22:25, 22:25, 24:26
93:91
01/21
Vasas SC Piros
-
Emericus SE
Kozmáné
Hanuska
0:3
19:25, 19:25, 22:25
60:75
01/17
SOTE
-
Budai XI. C
Alberti
Farkas G.
0:3
17:25, 17:25, 23:25
57:75
01/16
Kertvárosi SE
-
Vasas SC Piros
Ladányi B.
Dobos
3:0
25:20, 25:16, 25:17
75:53
01/11
MAFC-Bercsényi
-
Kertvárosi SE
Hanuska
Dobos
3:0
25:17, 25:17, 25:10
75:44
*
01/10
Budai XI. C
-
Emericus SE
Vasák
Hoffer
0:3
19:25, 18:25, 21:25
58:75
01/10
Pénzügyőr-A
-
SOTE
Kozmáné
Alberti
3:0
25:14, 25:7, 25:10
75:31
01/09
MAFC-Wigner
-
UTE tartalék A
Soltész
Hanuska
3:0
25:20, 21:25, 25:22, 19:25, 15:11
105:103
*
01/09
Közgáz
-
Emericus-BDSE
Dobos
Kósa
3:1
25:14, 25:17, 20:25, 25:15
95:71
*
01/07
Vasas SC Piros
-
Panoráma SE
Ladányi B.
Takács Á.
3:2
25:23, 23:25, 25:23, 13:25, 15:9
101:105
01/05
UTE tartalék A
-
MAFC-Bercsényi
Takács Á.
Farkas G.
3:0
25:15, 26:24, 25:23
76:62
12/17
Vasas SC Piros
-
Budai XI. C
Kádár
Aipli
3:2
15:25, 25:23, 25:17, 24:26, 15:12
104:103
12/16
UTE tartalék A
-
Közgáz
Kozmáné
Kósa
2:3
25:19, 17:25, 22:25, 26:24, 6:15
96:108
12/14
Emericus-BDSE
-
Vasas SC Piros
Kozmáné
Topa
3:0
25:8, 25:23, 25:23
75:54
12/12
Kertvárosi SE
-
Budai XI. C
Ladányi B.
Kósa
3:1
19:25, 25:11, 25:13, 25:20
94:69
12/11
Emericus SE
-
Pénzügyőr-A
Kósa
Vasák
1:3
25:22, 21:25, 19:25, 22:25
87:97
12/06
Pénzügyőr-A
-
Kertvárosi SE
Árpás
Kósa
3:0
25:12, 25:14, 25:13
75:39
12/06
SOTE
-
UTE tartalék A
Kozmáné
Topa
1:3
17:25, 25:23, 13:25, 11:25
66:98
12/06
Budai XI. C
-
Panoráma SE
Kása
Szabó R.
0:3
25:27, 21:25, 20:25
66:77
12/05
MAFC-Wigner
-
Emericus SE
Rostás
Kósa
3:1
25:22, 23:25, 25:18, 25:10
98:75
*
12/03
Vasas SC Piros
-
Közgáz
Kozmáné
Topa
0:3
7:25, 18:25, 12:25
37:75
11/30
Kertvárosi SE
-
Panoráma SE
Takács Á.
Aipli
3:2
25:23, 22:25, 16:25, 31:29, 16:14
110:116
11/29
SOTE
-
Vasas SC Piros
Kása
Topa
2:3
15:25, 25:22, 20:25, 25:21, 13:15
98:108
11/29
Pénzügyőr-A
-
Budai XI. C
Bibók
Kósa
3:0
25:15, 25:11, 25:13
75:39
11/28
MAFC-Wigner
-
MAFC-Bercsényi
Vasák
Rostás
0:3
13:25, 13:25, 15:25
41:75
11/23
Emericus-BDSE
-
Budai XI. C
Kósa
Aipli
3:1
22:25, 25:23, 25:21, 25:20
97:89
11/23
Kertvárosi SE
-
MAFC-Wigner
Takács Á.
Kádár
1:3
25:23, 17:25, 18:25, 22:25
82:98
11/21
Közgáz
-
MAFC-Bercsényi
Kozmáné
Takács Á.
3:1
15:25, 25:8, 25:16, 25:15
90:64
11/20
Emericus SE
-
SOTE
Vasák
Kósa
3:0
25:19, 25:10, 25:22
75:51
11/19
Pénzügyőr-A
-
Panoráma SE
Takács Á.
Ladányi B.
3:0
25:14, 25:17, 25:21
75:52
11/16
MAFC-Bercsényi
-
Vasas SC Piros
Tátrai G.
Tátrai N.
3:0
25:18, 25:17, 25:19
75:54
11/15
Budai XI. C
-
Közgáz
Bibók
Csíkszentmihályi
1:3
14:25, 14:25, 25:22, 7:25
60:97
11/15
SOTE
-
Kertvárosi SE
Kozmáné
Kádár
3:0
26:24, 25:14, 25:23
76:61
11/15
Pénzügyőr-A
-
Emericus-BDSE
Kósa
Gubicz
3:0
25:19, 25:16, 25:12
75:47
11/14
Közgáz
-
SOTE
Gubicz
Tátrai N.
3:0
ki-nem-állás
75:0
11/13
Emericus SE
-
UTE tartalék A
Dobos
Vasák
3:0
25:20, 25:16, 25:21
75:57
11/09
Kertvárosi SE
-
Emericus SE
Ladányi B.
Soltész
1:3
15:25, 10:25, 25:18, 13:25
63:93
11/07
Közgáz
-
Pénzügyőr-A
Kádár
Kozmáné
3:0
25:23, 25:18, 25:21
75:62
10/30
Emericus SE
-
Panoráma SE
Kozmáné
Kósa
1:3
21:25, 25:20, 19:25, 22:25
87:95
10/26
Kertvárosi SE
-
UTE tartalék A
Gubicz
Kósa
1:3
25:22, 19:25, 25:27, 17:25
86:99
10/25
Pénzügyőr-A
-
Vasas SC Piros
Gubicz
Kozmáné
3:0
25:8, 25:15, 25:20
75:43
10/24
MAFC-Wigner
-
Közgáz
Kozmáné
Vasák
1:3
25:16, 32:34, 16:25, 17:25
90:100
10/19
Emericus-BDSE
-
Emericus SE
Kozmáné
Aipli
1:3
23:25, 10:25, 25:22, 26:28
84:100
10/19
MAFC-Bercsényi
-
Pénzügyőr-A
Dobos
Gubicz
1:3
26:28, 25:15, 24:26, 22:25
97:94
10/17
Vasas SC Piros
-
MAFC-Wigner
Kása
Takács Á.
1:3
13:25, 12:25, 32:30, 11:25
68:105
10/12
Kertvárosi SE
-
Emericus-BDSE
Dobos
Kádár
2:3
22:25, 25:11, 26:24, 16:25, 10:15
99:100
10/09
Emericus SE
-
Közgáz
Gubicz
Kádár
3:1
18:25, 25:17, 25:21, 25:15
93:78
10/08
Panoráma SE
-
UTE tartalék A
Takács Á.
Kádár
3:0
25:19, 25:18, 25:13
75:50
* Az eredmény még nem hivatalos!
Piros dátum: A dátum nem változtatható!
Fekete dátum: Őszi forduló mérkőzése
Kék dátum: Tavaszi forduló mérkőzése
Nyomtatási kép